2005

A SÁTORBAN: Belépés cipő nélkül!


Aug.10. Szerda, házigazda: dj Sztyepp
14.00-18.00 beállások
18.00-21.00 dj Jácint: "sagittarius"
21.00-22.00 Káosz kapitány kalandjai a szemlélõdés ösvényén
22.00-22.45 Váradi Gábor Slow
23.00-23.50 Vera és az Anarchitects: Impro Store
24.00-24.50 Pozvakowski
01.00-02.00 Vimana Driverz
02.10-03.10 Fluidelectronics - cimsynth concert + Lotusfusion vj set
03.10-09.00 dj Yntro (Tilos)
Látvány performance: Csontrakéta

Aug.11. Csütörtök, házigazda: Kork és Suefo
9.00- 13.00 North Pole djs- WamzerKaltSinko
13.00-16.00 dj Garbo - party.[origo].hu / OchoAfterNoon
16.00-20.00 beállások
20.00-20.50 nyitott JAM SESSION
21.00-22.00 Life in Mars
22.10-23.10 Abuse (SK) - a hypnotic blend of up-to-date electronica (live+vj)
23.30-24.15 caracasUnderpop (YV): Venezuelan electro poppy drum n bass
24.35-01.35 eatme! - psychopop koncert
01.45-02.45 Kalumet - psycho dub live act
02.45-09.00 dj Oleg: Alfa Rádió
Látvány performance: vj Polymorf Mikrobaták

Aug.12. Péntek, házigazda: dj Morcx
9.00-13.00 Vono Box DJs aka Nafta & Suefo: Chill 'Em All
13.00-16.00 dj Mesterházy (Syrup)
16.00-20.00 beállások
20.00-20.50 nyitott JAM SESSION
21.00-22.00 Woabbit: Clarissa/Simone
22.10-23.10 Tuvanoid
23.20-24.20 Punjab Kabab House
24.40-01.30 Pupilla projekt - biotrance koncert
01.50-02.50 Honey Island (a Secta Chameleon istállójából)
02.50-09.00 dj Naga
Látvány performance: Sfeer

Aug.13. Szombat, házigazda: dj Marco (Délibáb)
9.00- 13.00 dj Moosz (NL)
13.00-16.00 dj Mars
16.00-20.00 beállások
20.00-20.50 nyitott JAM SESSION
21.00-22.00 Mars: turntables, Márkos: cello - koncert
22.00-23.00 Goddess Dance: Amira és a Banat Umm al-Ard orientális tánccsoport hastáncelõadása
23.10-24.10 Tigrics - electroambient live act
24.30-01.30 Cserepes: Midnight-Express
01.50-02.50 Nikolai Ivanov OM-multiinstrumental solo performance (BG)
02.50-09.00 dj Palotai: Dubapest
Látvány performance: Sfeer

Aug.14.Vasárnap, házigazda: dj NINth - Chilling sett
9.00- 13.00 dj Kaszi és dj Era: Varázsszõnyeg
13.00-16.00 dj Azaki és a többiek (Tilos Rádió- Öt Óra Tea, Remíz)
16.00-20.00 beállások
20.00-20.50 nyitott JAM SESSION
21.00-21.50 idealisten: Csontváztáncház
22.10-23.10 Trottel stereodream workshop - koncert
23.20-24.20 Dirac Delta: Hellraiser Project
24.30-01.30 mindMap (SK) - downtempo liveact with vocal and flutes
01.50-02.50 Space Monkeez feat. Aradi Katta fashion show
03.00-03.50 T. Bali and the ION
03.50-09.00 dj Crimson & Chrom (ikz)
Látvány performance: Sfeer

Aug.15. Hétfõ, házigazda: dj XRC és Stirlitz
9.00- 13.00 dj XRC és Stirlitz
13.00-16.00 dj Mesterházy (Syrup)
16.00-20.00 beállások
20.00-20.50 nyitott JAM SESSION
20.50-21.50 Cserepes: Trance-lét
22.00-22.45 Navrang electronic world-music koncert
22.50-23.35 Ethnica Music Project (RU)
23.50-24.50 Korai Quartett - ambient koncert
01.00-01.30 Gergye Krisztián / kortárs-jávai tánc: JK (Önkontroll)
01.40-03.00 Disham (BG)
03.00-09.00 dj El
Látvány performance: Dreambeamers/Pointblank Visuals (Holland)

Aug.16. Kedd, házigazda: dj Toma
9.00- 13.00 dj Kibortz és Garpo
13.00-16.00 dj Crimson & Chrom (ikz)
16.00-20.00 beállások
20.00-20.50 nyitott JAM SESSION
21.00-22.00 Zum live act (Ro)
22.10-23.00 Caballo (Esp?): La noche fantástica
23.20-24.20 Chillum Trio - tripdubhopjazz live act
24.30-01.30 TaTu Sound System - etnodubgoa koncert
01.30-06.00 dj GaulaminÁfonya & Super H: "Rasztamuhely's Dubbackup Twenty-O-Five"
Látvány performance: Dreambeamers/Pointblank Visuals (Holland)

A LUGASBAN: Szabadesés Munkacsoport - diaperformance, Retextil Tribe - design, Kerek Erdõ: kupola vetítés; A KERTBEN: Mathai CommunaZO design

Workshopok
15.00 - 16.00 Bach-virágterápia: CSÍ ÉS ÖNMÛVELÉS sátor (Gervai Miklós András és Barátai)
18.00 - 19.00 Csí Kung - Tai Csi bemutató és gyakorlás: CSÍ ÉS ÖNMÛVELÉS sátor
19.00 - 20.00 Elõadássorozat a Vízöntõ koráról: CSÍ ÉS ÖNMÛVELÉS sátor
19.00-20.30 JÓGA / Réti János
17.00-19.00 RETEXTIL know how
16.00-17.30 10,11,12,13-án Asthanga JÓGA / Marton Krisztián

Programok
PRÁNANADI sátor / tibeti energetikai kezelések, tanácsadás
GRAFOLÓGIA és JÓSLÁS sátor: Grafonet Csoport
22.30 -01.00 ZSUFFA PETI audio-vizuális elfekvoje és tanösvénye
12,13,-án, 01.00-tõl MelóDIA: Te-Kert
18.00-20.00 szerda, szombat: DOBKÖR, csütörtök, vasárnap, kedd: Almatrub dobkör,
péntek, hétfõ: Turunga didgeridoo kör és minden nap Kreatív kondícionáló foglalkozás
Ábrahám Nóra vezetésével.